مقالات

آموزش تعویض کمک فنر جلوی خودرو

قیمت کمک فنر

همانطور که می دانید کمک فنر باعث جلوگیری از لرزش خودرو می شود هنگامی که از روی دست انداز و یا سرعت گیرها عبور می کنید متوجه می شوید که اگر کمک فنر نبود چقدر خودروی شما دچار تنش و تحرک های اضافی می شد. به طور کلی اگر کمک فنر روی هودرو نصب نمی شد با هر حرکت شما تعادل خودرویتان را از دست می دادید. به همین خاطر توجه به سلامت این قطعه بسیار مهم و ضروری است.

در مقالات قبل شما را با نحوه تعویض و نصب کمک فنر و همچنین اطلاعاتی مهم در مورد کمک فنر آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد تعویض کمک فنر اطلاعات بیشتری به دست آورید.

کمک فنر های جلوی خودرو نقش بسیار مهمی در رانندگی آرام و بی دغدغه دارند. کمک فنر جلو باعث می شود که ضربه ها و لرزش های وارد شده به خودرو کاهش پیدا کند و راننده بتواند راحت تر مسیر خود را طی کند. اگر احساس کردید که قسمت جلوی اتومبیاتان لرزش ها و حرکات زیادی دارد احتمالا مشکل از کمک فنر جلو است و باید آن را تعویض کنید.

با استفاده از مراحل زیر می توانید کمک فنر جلوی خودرو را تعویض کنید.

مرحله اول: خودرو را روی یک زمین مسطح پارک کنید.

قبل از اینکه بلوی خودرو را با جک بالا بیاورید تا کمک فنر را تعویض کنید باید حتما خودرو را روی یک سطح هموار پارک کنید تا خودرو در حالت استواری قرار گیرد. بهتر است در یک گاراز این کار را انجام دهید اما اگر نشد هم یک زمین صاف و هموار برای پارک خودرو پیدا کنید.

قیمت کمک فنر

مرحله دوم: پیچ ها را شل کنید.

وقتی که خودرو را پارک کردید، کاپوت خودرو را بالا بزنید و جای پیچ کمک فنر را پیدا کنید.

در مقالات بعدی در مورد تعویض کمک فنر جلوی خودرو اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار خواهیم داد.

کمک فنر براتی ارائه دهنده بهترین انواع کمک فنر با قیمت مناسب است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =