مقالات

کدام یک از کمک فنر های Bilstein را انتخاب کنیم؟( بخش دوم)

قیمت کمک فنر

همانطور که می دانید کمک فنر یکی از اصلی ترین و مهم ترین انواع قطعات خودرو به حساب می آید. برای خرید کمک فنر باید نکات بسیار مهمی را مورد توجه قرار دهید. معمولا از محصولات کدام فروشگاه برای خرید لوازم یدکی خودرو استفاده می کنید؟ آیا تمامی فروشگاه های فروش کمک فنر و سایر قطهات خودرو معتبر هستند؟

برای خرید کمک فنر می توانید به فروشگاه براتی مراجعه کنید و از مناسب ترین و بهترین قیمت کمک فنر استفاده کنید.

در مطالب قبل شما را با همه چیز در مورد کمک فنر آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد انتخاب کمک های Bilstein اطلاعات لازم را به دست آورید.

می دانید که یکی از معروف ترین برند ها در زمینه تولید کمک فنر خودرو، Bilstein است. اما به نظر شما کدام مدل از کمک های Bilstein برای خودروی شما مناسب است؟

گفتیم که اگر فنر های خودرویتان کوتاه است بهتر است از کمک B8 استفاده کنید. چرا که این نوع کمک ها از همه کوتاه تر هستند و برای خودرو هایی با فنر کوتاه بسیار مناسب است.

همچنین می دانید که در هنگام انتخاب این نوع کمک فنرها مخصوصا مدل B6  برای بهبود عملکرد و هندلینگ خودرو بسیار عالی هستند. اگر جزو آن دسته از کسانی هستید که تند می رانید و نیاز دارید سیستم تعلیق عقب خودرویتان محکم تر باشد بهتر است از کمک های مدل B6  استفاده کنید.

قیمت کمک فنر

علاوه بر موارد فوق چه نکات دیگری را باید در هنگام خرید کمک فنر رعایت کنیم؟

قیمت کمک های B4  و B6 باهم تفاوت بسیار فاحشی دارد. این تفاوت قیمت به دلیل تفاوت در ساختار کمک فنر می باشد. به طور کلی طراحی کمک های B4 دو تیوپی است ولی مدل B6  تک تیوپی میباشد.

اگر می خواهید در هنگام رانندگی احساس راحتی کنید بهتر است تا کمک B4 را بخرید. کمک B6 بسیار محکم است و ممکن است رانندگی برایتان خیلی راحت نباشد.

هنگامی که قصد تعویض کمک خودرویتان را دارید بهتر است تا اکسل آن طرف را نیز عوض کنید. به طور کلی بهتر است تا هردو کمک را باهم عوض کنید چرا که به مرور زمان کمک ها فرسوده و دچار خودروگی می شوند برای ایمنی بیشتر بهتر است تا به موقع آن ها را عوض کنید.

برای تهیه بهترین انواع کمک فنر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =