مقالات

آموزش تعویض کمک فنر خودرو( بخش دوم)

کمک فنر

همانطور که می دانید کمک فنر خودرو یکی از قطعاتی است که وجود آن در خودرو بسیار ضروری است. در مقالات قبل در مورد نحوه تعویض کمک فنر اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد تعویض کمک فنر اطلاعات کاملی به دست آورید.

گفتیم که برای تعویض کمک فنر باید پیچ ها را شل کنیم. هنگامی که کاپوت را بالا زدیم جای پیچ کمک فنر را باید پیدا کنیم. معمولا این پیچ ها در اطراف موتور سفت شده اند. قبل از اینکه شروع کنید پیچ ها را با WD-40 اسپری کنید. اسپری WD-40 برای از بین بردن جرم های موجود روی پیچ بسیار مفید است. و اجازه می دهد تا پیچ ها راحت تر باز شوند. اجازه دهید تا اسپری به عمق پیچ نفوذ پیدا کند تا راحت تر باز شود. می توانید برای اینکه راحت تر این پیچ را باز کنید از آچار استفاده کنید.

جک را زیر قسمت جلو و وسط خودرو در زیر رادیاتور خودرو قرار دهید، و ماشین را بالا بیاورید.

مرحله چهارم/ پیچ انتهای کمک فنر را شل کنید.

کمک فنر جلوی خودرو در انتهایش یک پیچ دارد که اگر بخواهید این قطعه را تعویض کنید باید آن پیچ را باز کنید.

قیمت کمک فنر

مرحله پنجم/ کمک فنر قدیمی را بردارید.

وقتی که پیچ ها را باز کردید می توانید کمک فنر را بیرون بکشید. وقتی کمک فنر قدیمی را در می آورید بهتری است تا آن را دور بیادازید چرا که دیگر نمی توانید از این قطعه استفاده کنید. و بهتر است تا آن را دور بیاندازید تا با کمک فنر نو اشتباه نگیریدش.

مرحله ششم/ کمک فنر جدید نصب کنید.

کمک فنر نو را در چهارچوبش قرار دهید. و مطمئن شوید که واشر ها و لاستیک های بالایی روی مهره قرار گرفته اند. پیچ ها را مانند پیچ هایی که باز کردید دوباره سفت کنید.

برای تهیه بهترین انواع کمک فنر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 15 =